Anna Prokop Warszawa
Jestem psychologiem klinicznym i psychoterapeutą integracyjnym. Ukończyłam 4-letnią Profesjonalną Szkołę Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia. Posiadam certyfikat specjalisty terapii uzależnień.

Jako psychoterapeutka pracuję od 2003 roku. W pracy kieruję się wiarą w siłę człowieka i jego wrodzony potencjał. Twierdzę, iż pomaganie innym w znalezieniu tego wyposażenia to dar. Każdy człowiek rodzi się z instynktem życia, bywa, że czasami nie ma do niego dostępu – jestem otwarta, aby pomóc innym znaleźć tę siłę.
Leczone choroby:
- uzależnienia,
- nerwica,
- depresja,
- syndrom DDA – dorosłych dzieci alkoholików,
- syndrom DDD – dorosłych dzieci z rodzin dysfunkcyjnych,
- zaburzenia odżywiania,
- zaburzenia osobowości.
Autorka licznych artykułów o tematyce zdrowia psychicznego, m.in. w „Polityce” i magazynie „Terapia Uzależnienia i Współuzależnienia” oraz na stopuzaleznieniom.pl, np.
- „Wysoko funkcjonujący alkoholik – kim jest i dlaczego pije?” – „Myślą: nie jestem chory, bo pachnę, ładnie wyglądam, mam hollywoodzki uśmiech, buty od Armaniego, a dzieci są zaopiekowane przez nianię”. Wywiad z 8 listopada 2019 roku z Anną Prokop.
- „Dorosłe dzieci rozwiedzionych rodziców” – ,,Jedni udają, że wszystko w porządku, choć dziecko czuje, że coś jest nie tak. Wyrasta z niego człowiek, który nie wie za bardzo, co to jest konflikt, choć z pewnością jest to coś złego”. Artykuł z 6 maja 2012 roku, w którego opracowywaniu brała udział psycholog Anna Prokop.
- „Kobiety doskonałe”. Silne, odnoszące sukcesy – czy takie kobiety są bardziej narażone na uzależnienia? Artykuł psycholog Anny Prokop opublikowany 1 maja 2012 roku w magazynie „Terapia Uzależnienia i Współuzależnienia”.

Paulina Ramiar
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej. Ukończyłam psychologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS oraz 4-letnie studia podyplomowe z psychoterapii w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia.
Doświadczenie w pomocy psychologicznej oraz psychoterapii zdobyłam w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie w I Klinice Psychiatrycznej oraz II Klinice Psychiatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Szpitalu Bródnowskim. Odbyłam półtoraroczny staż kliniczny w Ośrodku Psychoterapii i Promocji Zdrowia Instytutu Psychologii Zdrowia Ogród.
Od 2008 roku pracuję w Poradniach Zdrowia Psychicznego oraz prowadząc prywatną praktykę. Zajmuję się psychoterapią osób dorosłych oraz par. Pomagam w nurcie integracyjnym.
Autorka publikacji:
- komentarz do artykułu „Esemesowy coming out?” w kwartalniku NeuroPozytywni nr 1(16)2016,
- „Jak sobie radzić ze stresem?” w kwartalniku Diagnoza nr 44(1/2016),
- wypowiedź „Jak dobrać psychoterapeutę” w kwartalniku NeuroPozytywni nr 4(15)2015,
- „Somatyzacja: co to takiego?” w kwartalniku Diagnoza nr 41(2/2015),
- „Zaburzenia osobowości” – artykuł na stronę internetową Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, 2012.

Aleksandra Urbaszek
Jestem psychologiem klinicznym i psychoterapeutką. Ukończyłam 4-letnie studia podyplomowe z zakresu psychoterapii w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP, akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, oraz studia podyplomowe z zakresu psychoonkologii.
Posiadam bogate doświadczenie zarówno kliniczne, jak i zdobywane w praktyce prywatnej od 2010 roku. Przez lata pracowałam w klinikach onkologicznych oraz hematologicznych, gdzie zajmowałam się chorymi i ich rodzinami oraz usprawnianiem relacji pacjent – lekarz.
Wielokrotnie prowadziłam wykłady oraz szkolenia dla lekarzy, pielęgniarek i wolontariuszy. Jestem autorką wielu naukowych publikacji.

Paulina Grzelak
Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, o specjalizacji psycholog kliniczny, psychoterapeutą w procesie certyfikacji (Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej) oraz coachem.
Doświadczenie zdobywałam, pracując wśród bardzo różnorodnych grup, m.in. z młodymi sportowcami i ich rodzicami, osobami bezrobotnymi oraz z osadzonymi w zakładzie karnym.
W swojej pracy wykorzystuję techniki terapii poznawczo-behawioralnej oraz techniki terapii akceptacji i zaangażowania (ACT). Swoim Klientom zapewniam atmosferę empatii i zrozumienia. Zależy mi na zbudowaniu relacji, dzięki której Klient poczuje się bezpiecznie i swobodnie.
Klienci OCPC w Warszawie
Od początku istnienia, czyli od 2014 roku, w Ogólnopolskim Centrum Psychoterapii i Coachingu pomagamy dzieciom, młodzieży, dorosłym, parom oraz rodzinom. Klienci cenią nas za skuteczność, autentyczność, niezaborczą życzliwość, umiejętność słuchania, szczerość, otwartość, nowoczesność, profesjonalizm oraz bogatą ofertę terapeutyczną.